B2B login Regisztráció

Értékesítési Képviselő (RO és ENG)

Főoldal Karrier Értékesítési Képviselő (RO és ENG)

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (Román és Angol nyelvtudással)

Sikerorientált és proaktív értékesítő típus vagy aki beszél nyelv(ek)et? Szeretnéd élvezni egy erős, stabil és nemzetközileg is meghatározó cég nyújtotta előnyöket, de úgy érzed, hogy a nagy, multi vállalatok személytelen és merev légköre nem illik hozzád? Szeretnél egy stabil munkahelyet, érdekes és változatos nemzetközi munkakört és rugalmas munkavégzést? Szeretnél egy sikeres és folyamatosan növekvő cégnél dolgozni? Szeretnél sikereink aktív részese lenni úgy, hogy egy megbízható céget képviselsz, valamint piacképes termék-, és szolgáltatásrendszert értékesítesz?

Ha mindez igaz rád, akkor nálunk a helyed, mert a SZEPLAST Zrt.  értékesítési képviselőt keres.

Konkrét feladatok

  • Piaci aktivitás biztosítása a az adott régióban
  • Az adott régió ügyfélportfóliójának menedzselése
  • A régió üzleti tervének teljesítése
  • Forcasting és forgalmi tervezés
  • Új piaci lehetőségek felkutatása és termékek kiajánlása
  • Ügyfelek felkutatása és együttműködések kialakítása
  • Ajánlatadás és szerződéskötés
  • Termékportfólió bővítése a meglévő vevőknél
  • Piaci igények és termékbevezetési lehetőségek felmérése
  • Üzemi terméktesztek szervezése és helyszíni koordinálása
  • Vevői reklamációk helyszíni kivizsgálása
  • Vevői kapcsolattartás és megrendelésösztönzés
  • Potenciális és meglévő vevők rendszeres látogatása
  • Piaci információk gyűjtése és vevői adatbázisok építése
  • Piacelemzés és konkurencia analízis
  • Regionális értékesítési tevékenységhez kapcsolódó rendszeres adminisztráció (szerződések, ajánlatok, jelentések, riportok, teszt- és reklamációs jegyzőkönyvek)
  • Folyamatos központi egyeztetés a megrendelések, kintlévőségek, gyártási ütemezések és kiszállítások kapcsán

Elvárások

  • Proaktív értékesítési szemlélet
  • Dinamikus, precíz és lojális “sales”-es attitűd
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Eredmény-orientált és proaktív személyiség
  • Jó kommunikáció és megnyerő/határozott megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, esetleg műszaki)
  • Legalább tárgyalási szintű román ÉS angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Szeged környéki lakhely
  • B2B értékesítésben szerzett vagy területi képviselői tapasztalat
  • ipari / műanyagipar területen szerzett tapasztalat
  • nemzetközi értékesítési tapasztalat

 Munkavégzés helye

  • Irodai munkavégzés Szegeden – kb. 50%
  • Utazás – kb 50%
  • Alkalmanként home-office

 Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony és hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Stabil, megbízható és jövő-orientáltan növekedő innovatív vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag, hosszú távon pedig kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Fix fizetés + bónuszrendszer
  • Céges autó, mobil telefon, laptop (magánhasználatra is)

  • Küldd el fényképes önéletrajzodat és egy motivációs levelet
  • allas@szeplast.hu