B2B login Regisztráció

Irodai Értékesítési Munkatárs

Főoldal Karrier Irodai Értékesítési Munkatárs

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Szeretsz B2B kereskedelemmel / értékesítéssel foglalkozni és beszélsz idegen nyelve(ke)t? A megrendelések koordinálásán kívül szívesen foglalkoznál marketinggel is? Szeretnéd élvezni egy erős, stabil és nemzetközileg is meghatározó cég nyújtotta előnyöket, de úgy érzed, hogy a nagy/multi vállalatok személytelen és merev légköre nem illik hozzád. Szeretnél Szeged egyik legsikeresebb és folyamatosan növekvő műanyagipari cégénél dolgozni és a piaci sikerek aktív részese lenni? Szeretnél jó munkakörnyezetben és egy jó csapatban dolgozni?

Ha mindez igaz rád jól kommunikálsz és jól használsz irodai szoftvereket, akkor nálunk a helyed!

Konkrét feladatok

  • Meghatározott régió vevői megrendeléseinek menedzselése
  • Megrendelések érkeztetése és teljes körű ügyintézése
  • Megrendelések termelési ütemezése
  • Fuvarszervezés, kiszállítások nyomon követése
  • Központi kapcsolattartás a vevőkkel és megrendelésösztönzés
  • Reklamáció kivizsgálások és termékpróbák adminisztrálása és koordinálása
  • Kintlévőségkezelés
  • Területi képviselőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Vevők folyamatos és teljes körű tájékoztatása
  • Forgalmi kimutatások és riportok készítése
  • Precíz adminisztráció
  • Marketing eszközök, digitális felületek, kiadványok és arculathordozók készít(tet)ése, szerkeszt(et)ése
  • Hírlevelek megfogalmazása és formai szerkesztése
  • A Szeplast on-line és közösségi felületeinek szerkesztése

 Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítési/kereskedelmi/marketing tapasztalat
  • Tárgyalási szintű ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás
  • Kiváló kommunikáció
  • Önálló és hatékony munkavégzés
  • Multi-tasking képesség
  • MS Office programok stabil, haladó szintű ismerete (word, excel, ppt, stb…)
  • Hajlandóság a tanulásra, új technológiák elsajátítására

Előnyt jelent

  • Felsőfokú (üzleti/kereskedelmi/gazdasági/marketing) végzettség
  • Marketing tapasztalat (+Kreativitás & Szépérzék)
  • Egyéb nyugat- vagy középeurópai nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Szeged

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható és innovatív vállalat
  • Kiszámítható irodai munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jó csapat, jó munkakörülmények

  • Küldd el fényképes önéletrajzodat és egy motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével
  • allas@szeplast.hu